פיתוח אפליקציות מסחר

העולם המערבי מוכר לכולנו בהתפתחותו הטכנולוגית, אשר בה לידי ביטוי בעיקר בסמארטפונים ואפליקציות המקלות עלינו מטלות ומשימות רבות. הערכות מדברות על כמעט שלושה מיליארד בני האדם העושים שימוש יומיומי בסמארטפון שברשותם. כמו כן ע"פ בדיקות שונות שנעשו, עולה כי בשנה יש כמעט חצי מיליארד הורדות לאפליקציות. אם כי יש להסתייג ולומר שרוב ההורדות הן לחברות ענק המוכרות לכולם דוגמאות פייסבוק, ווטאספ, וויז, אינסטגרם, יוטיוב והרשימה עוד ארוכה. למרות הנתונים העצומים הללו למרבית העסקים אין אפליקציה אשר דרכה ניתן להזמין מוצרים ושירותים, ובטח שלא אפשרויות רכישה דרכה. כאשר עסק בוחן אפשרות פיתוח אפליקציות מסחר, רצוי לבצע מחקר שוק מקדים הכולל ניהול סיכונים, ניצול הזדמנויות וכמובן הכרת קהל היעד ומטרת האפליקציה.

כיצד עושים מחקר שוק טוב?

ראשית בעת ביצוע מחקר שוק לגבי פוטנציאל הרווחים, יש להכיר את קהל היעד בין אם הוא קהל עסקי, פרטי או מגזרי. הבנה זו תתמצת לכם את אופי האפליקציה אשר תרצו לצורך פיתוח אפליקציות מסחר, ותחסוך הוצאות מיותרות או כאלה שאינן הכרחיות לפחות לא לשלב הראשוני. ניתוח הנתונים אינה עבודה קלה כלל, ורצוי שהיא תיעשה ע"י אנשי מקצוע המומחים בתחום זה. איש מקצוע ידע לחון את הנתונים החל מהכרת גילאי קהל היעד, מגזר ומגדר, פילוח לפי תחומי עניין, אזורי מגורים במידה ורלוונטי ועוד. כמו כן איפיון האפליקציה צריכה להיעשות תוך התאמה מלאה לביקוש בתחום בו תרצו לפתח את האפליקציה.

אם מדובר בסטארטאפ חדש או במיזם שטרם נראה כמותו, רצוי לפנות אף לצוות מקצועי שילווה את אתכם לאורך כל התהליך כולל גיוס משקיעים, ייעוץ מקצועי, טסטים ובקרת העבודה של חברת פיתוח אפליקציות מסחריות.

בניית אפליקצייה ועיצוב

על פיתוח אפליקציות מסחריות בפועל

רק לאחר הכנת כל התשתית הרצויה וביצוע מחקר מדוקדק ביותר, יש לפנות אל חברת פיתוח אפליקציות מסחר שתבצע עבורכם את העבודה. עם תחילת ההתקשרות עם חברה מקצועית ולאחר קבלת הצעת המחיר המתאימה עבורכם, צוות החברה יכין יחד איתכם תרשים מדויק של האפליקציה הכוללת עיצוב, נראות וצבעים, פונקציות חכמות וסקריפטים מתאימים, אופן שליחת וקבלת הנתונים וכמובן התחייבות לשליחת האפליקציה אל בודק תוכנה חיצוני לשם קבלת חוות דעת אובייקטיבית.

נקודה נוספת שיש לתת עליה את הדעת היא עניין זמן פיתוח התוכנה. ככל והחברה איתה תעבדו מחזיקה בצוות נרחב של מפתחים בעלי ניסיון וידע עשיר בתחום, כך זמן הפיתוח בפועל יכול להתקצר משמעותית. כמו כן רצוי לבקש התחייבות להתאמת האפליקציה לכל מכשירי הסלולר הכולל את אפ סטור של אפל וגוגל פליי של אנדרואיד.

המומחיות של חברת QUICKAPP

חברת QUICKAPP, מתמחה בכל עולם פיתוח אפליקציות לעסקים מכל הסוגים. לחברה צוות נרחב של מפתחים מוכשרים ומנוסים, והיא מציעה את שירותיה לכלל המגזרים הכולל ליווי אישי ועסקי לעסקים וחברות, וכן לנו מחלקה מיוחדת עבור סטארטאפים ויזמים בתחילת דרכם המעניקות אפשרויות מימון וגיוס משקיעים רחבות. כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת עבור פיתוח אפליקציות מסחר לעסק שלכם, השאירו פרטים או חייגו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

פיתוח אפליקציות מסחר, איפיון אפליקציה
תוכן עניינים
QUICKAPP
QUICKAPP

מאמר מערכת QUICKAPP המומחית בפיתוח ובניית אפליקציות.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp