פיתוח אפליקציות משחקים

עולם הגיימינג מכיל בתוכו אלפי סוגי משחקים, החל ממשחקי אנימציה לילדים ועד למשחקי מחשבה ותחרויות בקרב כלל האוכלוסייה. כאשר מגיע הצורך בשירותי פיתוח אפליקציות משחקים, יש צורך באיפיון נכון אצל חברה מקצועית ומנוסה. חברה כזאת תציע עבורכם איפיון מלא לאפליקציה הכולל הקמת פונקציות, רעיונות יצירתיות לשדרוג הפיצ'רים, עיצוב מתאים, כלי ניהול וניתוח נתונים, מעקב משתמשים ופילוח לפי קהל יעד ועוד. כל אלו ימנפו את אפליקציית המשחק שלכם ויגרמו לה להיות רלוונטית, ובמקרים רבין המובילה בתחומכם.

מיליוני אפליקציות משחקים בעולם אך רק מעט זוכים להתעניינות

המספרים הם עצומים, ע"פ הערכות מדובר על מאות מיליוני אפליקציות חלקן חדשות וחלקן ישנות, חלקן בתשלום וחלקן חינמיות והרשימה עוד ארוכה. א"כ מדוע שהמשתמשים יבחרו דווקא באפליקציה שלך? ובכן, בדיוק לשם כך נועדה חברת פיתוח אפליקציות משחקים. כחלק בלתי נפרד מתהליך העבודה, יעבדו יחד החברה עם הלקוח על איפיון מדוקדק ברמת קוצו של יו"ד. לעיתים תמליץ החברה ללכת דווקא על אפליקציה "טיפשה" ע"פ אפליקציה חכמה מידי אשר תסרבל את הגולש הממוצע. במקרים מסוימים למשל החברה תמליץ דווקא על אפליקציה בתשלום חד פעמי/תשלום חודשי וכמו כן תציג גרסת דמו או גרסה חינמית כדי לעניין את המשתמש ולמשוך אותו לרכישה.

חלק נוסף מתהליך פיתוח אפליקציות משחקים הוא הנושא של השפות ומדינות קהל היעד. כאשר משקיעים סכום גדול לפיתוח אפליקציה, בוודאי לא תרצו להיות מוגבלים בקהל יעד מצומצם מצד אחד, ומצד שני לא בטוח כי התקציב יאפשר אפליקציית רבת לשונות. ההמלצה הטובה במקרה זה, היא לפתח במספר שפות בסיסיות בלבד, כך שלמרות שאינכם פונים אל כל מדינה ושפה, אבל לפחות אינכם מגבילים את עצמכם. כל זאת בהנחה כי מדובר במשחק "אוניברסלי".

אפליקציות, אייקונים, טלפון חכם

פיתוח אפליקציות משחקים לכל סוגי המכשירים

נקודה נוספת וחשובה היא עניין הרספונסיביות, כלומר התאמת האפליקציה לכל סוגי המכשירים. כאשר מדברים על רספונסיביות, אין הכוונה רק לחנויות האפליקציות המוכרות כמו גוגל פליי ואפ סטור, אלא הכוונה להתאמת האפליקציה גם למחשבים ניידים ונייחים, כמו גם טאבלטים וכדומה.

לסיכום: ככל ותשקיעו מחשבה ראשונית הכוללת יצירתיות מחשבתית, כך פיתוח אפליקציות משחקים תיעשה קלה יותר וכזאת אשר תציג חווית שימוש ייחודית – מה שיהפוך את העסק לרווחי והשמיים הם הגבול..

חברת QUICKAPP מומחית בפיתוח אפליקציות לעסקים זה שנים, ומעניקה מעטפת רחבה ליזמים וסטארטפים הן בהליך איפיון ופיתוח האפליקציה, והן בסיוע למימון עבור היוזמה לקראתה אתם הולכים. כדי לשמוע פרטים נוספים, השאירו פרטים או חייגו ונשמח לסייע.

קראו גם את המאמרים הבאים

פיתוח אפליקציות משחקים
תוכן עניינים
QUICKAPP
QUICKAPP

מאמר מערכת QUICKAPP המומחית בפיתוח ובניית אפליקציות.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp