לימוד אנגלית לילדים בזום

הסוד ברכישת שפה הינו כידוע למידה בגיל צעיר. מחקרים הוכיחו שככל שילד לומד שפה בגיל צעיר יותר, כך הסיכויים הרבה יותר גדולים להפוך אותה לכלי מעשי לאורך כל חייו. ברוב בתי הספר הרגילים הילדים ילמדו את השפה בשיטה הקלאסית של קריאה מתוך ספרי הלימוד ולימוד של כל חוקי הדקדוק. אולם, זה לא באמת מספיק כדי לרכוש את השפה ולשלוט בה, ושיטה זו לרוב גם לא תצליח להכין את כל הילדים לקראת הלימודים הגבוהים בשלב מאוחר יותר.

אחד הצרכים החשובים בלמידת השפה הוא תרגול רב בדיבור  – ואת זה יכול לקבל כל ילד בעיקר באמצעות לימודי אנגלית לילדים שהם במסגרת חיצונית ופרטית – לא רק שהלימודים יהוו חיזוק ללימודים בביה"ס, הם גם יצליחו להטמיע את השפה בצורה המבטיחה ביותר בכל בקרב כל ילד וילדה. בבית הספר לאנגלית של רן קרני תיהנו בלימודי אנגלית לילדים בזום – באמצעות שיטה ייחודית של בית הספר כל ילד יקבל את היחס האישי והמקצועי ביותר וישמח להגיע לשיעורי האנגלית כל פעם מחדש. הלימודים בזום יאפשרו הרבה נוחות עבור הילדים ויחברו אותם לעולמם האישי שהוא שהייה רבה ברשתות החברתיות ובמשחקי המחשב.

אז מתי כדאי להתחיל ללמוד אנגלית בזום?

מאחר וניתן לדמות את המוח של כל ילד כדף חלק  – הוא למעשה מוכן לספיגה של שפה נוספת מיום היוולדו, בעוד שאצל אדם מבוגר זה עשוי להיות כבר הרבה יותר מורכב. לכן, ניתן להתחיל את לימודי האנגלית לילדים בזום למעשה בכל גיל, וככל שהוא יותר צעיר  – כך הילד ילמד מהר יותר! עם זאת, ילדים רבים יצטרכו סיוע ותמיכה לחומר שהם לומדים בבית הספר, לכן חשוב שהמורים שמלמדים בזום יהיו מעורים בכל הנלמד בכיתה, ודבר נוסף שחשוב גם בלימודים בזום, זה להתקדם בלימודים רק לפי הקצב של הילד, כך נבטיח שהוא לא יפספס שום שלב ולא ירגיש תסכול במהלך השיעורים.

למה בזום ולא בכיתה פיזית? 

כמו בכל דבר שיש בו יתרונות וחסרונות גם בשתי האופציות נמצא את היתרונות והחסרונות של כל גישה. יחד עם זאת, לימודי שפה באנגלית שמונגשים לילד בזום, תהייה בהם מאין קריצה ברורה לעולמם האישי של הילדים. היום כל הילדים שוהים שעות ארוכות ברשתות החברתיות ואף לעיתים נאלצים ללמוד את שיעורי בית הספר דרך הזום, על כן, ניתן להסיק שזו כבר שיטה שהם מכירים ויודעים את כל הקודים שלה. יתרה מכך, מדובר בחסכון עצום גם עבור ילדים וגם עבור ההורים שלא צריכים להסיע את ילדיהם, מאחר והם לא צריכים להגיע פיזית למקום הלימודים, ומיד בתום השיעור יוכלו להמשיך בעיסוקיהם. הם יכולים לעשות את השיעור מכל מקום בו הם נמצאים וכידוע, יעילות זה לחלוטין שם המשחק בכל הנוגע לילדים של ימינו וגם למבוגרים. 

תרים אחר מקום איכותי ללימודי אנגלית בזום לילדיכם? אצלנו בבית ספר לאנגלית של רן קרני מעניקים שיעורי אנגלית לילדים החל מכיתה ג' ואילך, באמצעות צוות מורים מיומן ומוכשר שמתמקצע בהנגשת השפה האנגלית בצורה מהנה שקוצרת הצלחות לכל תלמיד ותלמידה! צרו קשר כעת

לימוד אנגלית לילדים בזום
תוכן עניינים
QUICKAPP
QUICKAPP

מאמר מערכת QUICKAPP המומחית בפיתוח ובניית אפליקציות.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp