אפליקציית ניהול חניון

מה שאפשר לעשות עם חניון מיושן עולה על הדמיון. על כבישי ישראל נוסעות כשלושה מליון מכוניות. לכל כלי הרכב האלו צריך למצוא מקום לחנות. מלבד חנייה מלפני הבית או הכנסת הרכב לתוך החנייה הפרטית, אחוז ניכר חונים בכל יום בחניונים מוכרזים ומוסדרים. החניונים של פעם היו מנוהלים בידי המועצה או העירייה המקומית ולרוב כללו משטח כורכר רחב ידיים ובוטק׳ה קטן בכניסה. במקרים מיוחדים, בעיקר ליד מוסדות ציבור, נהוג היה לסלול את החניון עם אספלט ולסמן קווי חנייה מסודרים. חניונים משודרגים אלו היו מוגבלים לרוב בשעות על מנת לאפשר לכל האזרחים הזקוקים לשרותים מקום חניה משלהם.

החניונים עברו מאז לידיי אנשי עסקים פרטיים. כמו בכל תחום כאשר אנשי עסקים נכנסים לתמונה מתחילה התיעלות טכנולוגית. חניוני הכורכר של פעם הפכו למשטחי אספלט מצויידים במיטב הטכנולוגיה העכשווית. מצלמות מהירות ומדוייקות היודעות לזהות את הנכנס והיוצא, מכונות אוטומטיות לגבית התשלום וכמובן אפליקציה לניהול חניון שמאפשרת שליטה מושלמת על מה שקורה במרחב. אפשר לראות שחניונים שעשו את ההתקדמות ומשתמשים בכלים כמו אפליקציה ומצלמות הולכים ותופסים את מקומם של החניונים המיושנים.

חניה מסומנת

יישומון מוסיף המון, בעיקר מידע.

אם הצלחנו ללמוד משהוא בעשור האחרון בקשר לדפוסי השימוש של בני אדם במרחב המקוון הוא שמרבית המשתמשים כיום עושים זאת בעזרת המכשיר הנייד. מתוך סך המשתמשים ברשת דרך המכשיר הנייד, שמהווה כשבעים אחוזים מכל המשתמשים, מרביתם הכמעט מוחלט מעדיף שימוש באפליקציות ייעודיות ולא בגלישה דרך הדפדפנים המוכרים. מכאן אנו מבינים שכל שירות דיגיטלי כיום שרוצה להצליח חייב שיהיה לו אפליקציה. הדבר החשוב ביותר שמאפשרת אפליקציה הוא איסוף מידע ונתונים מהמשתמשים בה. המידע אותו ניתן לקבל מיישום הנמצא על המכשיר לעומת כזה הנמצא בדפדפן הוא גדול לאין שעור. המכשיר עצמו מסוגל לספק נתונים רבים שהדפדפן לא יכול.   

זה גם מאוד בטוח. 

כשמנהלים חניון חשוב לשמור ולטפח לקוחות שחונים כל השנה בתאריכים קבועים ומאפשרים תשלום לפעילות השוטפת של החניון. לקוחות אוהבים להרגיש בטוח. אפליקציה שיושבת על המכשיר הנייד מאפשרת לחברה המספקת את השרות לאבטח את המידע העובר דרכה בצורה הרבה יותר עמוקה מאשר בתעבורת רשת רגילה. הגברת האבטחה בעיקר כשמדובר במידע רגיש של מנויים יכולה להיות חשובה ביותר לעסק. כבר נראו פריצות מידע בעבר שגרמו לעסקים לפשוט את הרגל.  אבטחת מידע הוא נושא שתמיד כדאי לתת עליו את הדעת לנוכח האיומים המשתנים כל יום.

עמודים נוספים באתר

אפליקציית ניהול חניון, תשלום חניה
תוכן עניינים
QUICKAPP
QUICKAPP

מאמר מערכת QUICKAPP המומחית בפיתוח ובניית אפליקציות.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp