אפליקציה לעסק או אתר אינטרנט, מה עדיף?

אפליקציה לעסק זה הפתרון של המאה העשרים ואחת! אפליקציה לעסק שמה את הביזנס שלכם על המפה העסקית הגלובלית. עסק שלא נמצא ברחבי האינטרנט בצורת אתר או אפליקציה עלול למצוא את עצמו נסגר מהר מאוד. ללא האינטרנט קשה מאוד לעסקים בימינו להגיע למספר לקוחות שיספיק להם לסגור את המחזור החודשי בצורה חיובית. נכון שבפלאפל המקומי לא ירגישו את השינוי גם בשנים הקרובות, אך מספיק מבט חטוף לתוך כל קניון ממוצע בשביל להבין את גודל הבעיה. חנויות שלמות הולכות ונכחדות מעל פני האדמה בגלל מיעוט הקונים. מכירות ברשת הפכו להיות הדרך העכשווית בה עושים עסקים. אתה יושב בבית ומזמין מה שאתה זקוק לו והמוצר עושה את דרכו עד פתח הבית. אלו כמובן נפלאות הטכנולוגיה העכשווית.

אפליקציה לעסק תאפשר לכל אדם הרוצה לרכוש מוצר ולהשתמש בשירות שאתם מספקים, ממשק משתמש יעיל, מהיר ומותאם אישית. מכיוון שרוב התעבורה היום היא במכשירים ניידים פיתוח אפליקציה במקרים רבים הוא תחילתו של תהליך הקמת העסק המקוון ולא סופו כמו שהיה נהוג בעבר. פעם, בניית אתרים לעסקים התחילה מבניית דף אינטרנט המותאם לדפדפן במחשב האישי והנייד. לאחר שלב הבנייה והפיתוח היה עובר צוות התכנות להתאים את האתר למכשירים הניידים של אותה תקופה. לצורך מעבר זה השתמשו המתכנתים בהתאמות שונות. זה כמובן אינו מצב אידיאלי וכיום בונים ביחד עם האתר גם אפליקציות למכשירים ניידים.

מידע זה הדבר הכי חשוב שמספקת אפליקציה לעסק.

אתר אינטרנט לעסק, מלבד שהוא מהווה שער כניסה כמו לחנות אמיתית דרכו יכולים הצרכנים להגיע אל המוצרים, מאפשר גם לאגור מידע על דפוסי השימוש של הגולשים. שלא כמו אתרי אינטרנט, אפליקציה היושבת על מערכת ההפעלה של המכשיר הנייד מסוגלת לספק מידע הרבה יותר עשיר על חווית המשתמש. מידע שניתן לדלות מהמכשיר הסלולרי כולל איכון גאוגרפי, מהירות תנועת המכשיר בזמן נתון ובמכשירים השומרים נתונים רפואיים גם אלו ניתנים לאיסוף במכשיר. כמובן שכמו באתר רגיל גם באפליקציה ניתן לאסוף את כל המידע הרגיל. כך אנו יכולים להבין מה כוחה האמיתי של אפליקציה לעומת אתר פשוט.

פיתוח מותאם קהל יעד ספציפי.

פיתוח אפליקציות לעסקים היא טכנולוגיה מדהימה. כיום ניתן בעזרת המידע הרב המגיע משימוש באפליקציות להבין אילו סוגים של בני אדם משתמשים באילו סוגים של מכשירים ניידים. מידע זה אולי אינו נראה לכם בעל ערך רב אך לעסק הרוצה לצמצם עלויות מידע זה יכול להכריע את הכף לגבי התכנותם פרוייקטים שונים. על ידי פילוח המידע הנאסף ניתן להתאים את שלבי הפיתוח לסוג מכשיר מסויים וכך לטרגט את האוכלוסייה שרוצים. פיתוח אפליקציה למוצר ספציפי זולה משמעותית מפיתוח אפליקציה גנרית שתתאים לכל המשירים. כמו שאנחנו יכולים לראות, עסק שרוצה לעלות על מפת המסחר הגלובלית חייב לאפשר לצרכנים גישה דרך אפליקציה עסקית מותאמת. 

בניית אתרים לעסקים
תוכן עניינים
QUICKAPP
QUICKAPP

מאמר מערכת QUICKAPP המומחית בפיתוח ובניית אפליקציות.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp